Bakırköy Camcı 0212 217 22 73

Bakırköy Camcı 0212 217 22 73
Bakırköy Camcı 0212 217 22 73

Bakırköy camcı

Bakırköy Camcı 0212 217 22 73  ;  cam tamiri,montaj,bakım ve servisinde alanında uzman olan kadrosuyla müşterilerine en kısa süre içerisinde uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam etmekteyiz,cam,çerçeve,ayna,buzlu camlar,kapı camları,masa camları,cam kapı tamiri,kapı camları,mağaza camları,cam kapı montaj ve tamiri,sineklik modelleri,ısıcam tamiri ve yenilenmesi,doğalgaz cam havalandırma delikleri,kombi camı delme,klima camı delme , alüminyum doğrama , resim çerçeve modelleri ,  pimapen tamiri ile müşterilerine kesintisiz 7/24 hizmet ve telefon desteği sunmaktadır.

Bakırköy cam tamiri ve montajı

Ev,işyeri,ofis ve mağazalarınızda camın kullanıldığı her alanda en minimum süre içerisinde uygun fiyatlar ve profesyonel kadromuzla cam tamiri ve değişimi yapan firmamız acil camcı arayışlarınıza son vermektedir.

İç kapı camları,pimapen camları,masa camları,cam raflar,akvaryum camları,pencere camları,ofis iç bölme,boy aynaları,ayna kaplama,resim çerçevesi yapımı,cam filmi ve folyo uygulamaları

Bakırköy doğalgaz cam menfezi

doğalgaz aboneliği ve sağlığınız için zorunlu olan cam menfez işlemlerinizi tek cam , ısı cam ve lamine cam fark etmeksizin ev ve işyerleriniz de  camları atölyemize getirmeden yapmaktayız.Uçucu özelliğe sahip gaz sızıntısı sırasında gazın yukarı çıkmasıyla doğalgaz menfezleri hava sirkülasyonu sayesinde sızıntılardan sizi korur.Cam menfezi açıldıktan sonra kapatılması sağlığınız açısından yapılan yanlışlardan biridir.

Kombi havalandırma delikleri

Kombinin cama yakın olan kısımlarında delme ve montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz

Mobil klima ve duvar tipi klima için havalandırma

Klima kurulumu sırasında kesilmesi gereken camı sökmeden klimanın sıcak hava ve su tahliyesi için cam havalandırma işlemi kurulumunu yapmaktayız.

Cam filmi ve folyo uygulamaları

Ev işyeri ve ofislerinizde güneşten korunmak,dekorasyon,ve istenmeyen bakışlara karşı kullanılan cam filmleri siyah tonlarında kumlama ve değişik renk seçenekleriyle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kullanıldığı alanlarda konfor ve rahatlık sağlayan bu ürünler görüntüyü değiştirmenin yanı sıra enerji tasarrufu sağlamaktadır . Cam filmi uygulama yapıldıktan ve filmin kuruması tamamlandıktan sonra hiçbir özel işlem gerektirmeden temizlenmesi yapılmaktadır.Güneş kontrol,kumlama , one way vision ve folyo çeşitlerimizle en hızlı sürede profesyonel ekibimizle uygun fiyatlarla uygulama yapmaktayız.

Folyo uygulamaları

Görünmesini tamamen istemedğiniz alanlarda baskılı veya baskısız olarak uygulamasını yapmakta olduğumuz folyolar malzeme olarak esnek ve dayanıklılığa sahip malzemelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir